O nas

Poznaj nas!

Paulina & Krzysiek
Nadolscy

Cześć! Nazywamy się Paula i Krzysiek.

Jeżeli kiedyś spotkałeś parę fotografów zakochanych w sobie i w swojej pracy, podróżników słuchających mixu Lumineersów z Iron Maiden, ludzi z nieschodzącymi uśmiechami z twarzy, faceta z brodą i kobietę z burzą loków, prawdopodobnie byliśmy to my. W naszym życiu jest dużo jedzenia, miłości i miłości do jedzenia. Mimo, że Krzysiek ledwo dobił do 30’stki, a Paula dopiero poczuła co to ćwierćwiecze, fotografujemy od wielu lat, a razem już od momentu naszego poznania. Ta wspólna pasja nas połączyła. Lubimy zachody słońca, szalone podróże, dobrą muzykę i oglądanie gwiazd pośród gór. Tyle o nas chyba wystaczy, ale jeśli chcecie nas lepiej poznać, koniecznie napiszcie!
Emocje, naturalność i światło zachodzącego słońca, to to co kochamy najbardziej. Szukamy drobnych gestów, światła i tej jednej krótkiej chwili, gdy dziadkowie ocierają sobie łzy wzruszenia podczas Waszej ceremonii ślubnej. Przy nas nie musisz się bać dziwnych póz, czy chodzącego za Tobą aparatu. Jasne, jesteśmy obok, staramy się uchwycić każdy detal, abyście przez lata wspominali najpiękniejszy dzień, ale jesteśmy przy tym jak Wasi przyjaciele z zaraźliwym uśmiechem na odstresowanie.

Dzięki, że do nas zajrzeliście, jeśli chcecie abyśmy uwiecznili Wasz ślub i wesele, wyrwali Was na luźną sesję pokazującą waszą miłość, stworzyli wieczną pamiątkę z czasu ciąży, czy chwil z rodziną, nie potrafimy się doczekać, aż dasz nam taką szansę!